Volání divočiny

Návrh bez názvu (6)

Ahoj, vítáme tě na území RACŪNY! 

Příběhy jsou strhující. Nevíme, jestli to říkají indiáni, ale marketéři určitě. A tak tady je ten náš. 

 

Psal se rok 2018 a já seděla v divočině uprostřed lesů (44°21'43.7"N 68°13'06.3"W). Za stanem proběhl mýval a mě napadlo: “RACŪNA, to by byl hezký název pro outdoorovou značku.” Ta myšlenka se mi vryla do mysli. Ale jak to tak bývá, zůstalo jen u nápadu.

 

Uběhly další dva roky, staly se spousty příběhů a dalších vesmírných úletů a já si řekla, že je čas přivést RACŪNU k životu. Vytvořit outdoorovou značku pro ženy, které ví, že limity jsou pouze v jejich hlavách. Projekt, který bude stavět na udržitelnosti, designu, kvalitě a podpoře. 

 

A taky jsem nemohla najít košili, která by mi vyhovovala po všech směrech. Nechtěla jsem klasickou kostkovanou flanelku vyrobenou dětskými ručičkami v Asii, na které se spotřebuje 1000 litrů vody. Chtěla jsem víc. Víc designu, víc ohleduplnosti k přírodě a životu. 

 

A tak začala má cesta hledání látek, které odpovídají všemu, v co věřím. Byl to boj, ale našla jsem je. A tím nekončíme. Chceme propojovat ženy, jejich sny a zážitky. Chceme je doprovázet na každém kroku jejich dobrodružství, ať už v pralese, na poušti, šestitisícovce, v hlubinách, na louce i v lese nebo v teple u krbu. Věříme, že každá žena v sobě ukrývá kus zářivé nespoutanosti a jde jen o to ji najít a probudit. 

 

Děkujeme, že i ty podporuješ udržitelnou a ekologickou módu. 

Za tým RACŪNY

Nela

Návrh bez názvu (4)